26 квітня 2012 19:41

Дания (U-18) - Украина (U-18) - 4:0. Slovakia Cup

Данія (U-18) - Україна (U-18) - 4:0

У четвер, 26 квітня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1994 року народження, провела свій третій матч на міжнародному турнірі Slovakia Cup. Поступившись данцям, підопічні Юрія Мороза, посіли третє місце в групі А і тепер в двобої за підсумкову 5-ту позицію посперечаються з японцями.

Розпочавши свій турнірний шлях з розгрому господарів (4:0), наша команда потім не змогла впоратися з хорватами (1:2) й тепер зазнала ще більш відчутної поразки. Один м’яч влетів у ворота синьо-жовтих до перерви, три інші данці забили протягом останніх 30 хвилин гри.

Цікаво, що із японськими однолітками - опонентами в стиковій дуелі - хлопці Мороза зустрічалися два роки тому й тоді не мали жодних проблем - 4:0. Як то буде цього разу?

Міжнародний турнір Slovakia Cup (Словаччина, 23-27 квітня)

Група А. Словаччина, Хорватія, Україна, Данія.

23 квітня. Словаччина - Україна - 0:4, Хорватія - Данія - 0:0.
24 квітня. Україна - Хорватія - 1:2, Словаччина - Данія - 1:3.
26 квітня. Данія - Україна - 4:0, Хорватія - Словаччина - 2:1.