20 октября 2024 15:03

Родные стены помогли. ЛНЗ в Черкассах переиграл "Ингулец"

У неділю, 20 жовтня, відбувся матч десятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому грали черкаський ЛНЗ та петровський Інгулець. Гра пройшла у Черкасах на полі стадіону «Черкаси Арена» та завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

На 14-й хвилині простріл Топалова з лівого флангу штрафного рукою зустрів Дубілей, але відмінний шанс вивести ЛНЗ вперед втратив Нонікашвілі, який не реалізував удар з пенальті.

Але трохи пізніше черкасці все ж свого досягли. Топалов із лівого флангу подав у центр штрафного на Яшарі, той зльоту пробив у воротаря, а Путря добив відскок на 34-й хвилині зустрічі.

У кінці першої половини зустрічі Інгулець мав відмінну нагоду зрівняти рахунок, але Мельничук не зумів пробити голкіпера ЛНЗ ударом з пенальті.

На 60-й хвилині господарі збільшили свою перевагу у матчі. Топалова подав із лівого флангу на дальню, де Нонікашвілі скинув на Халайлу, тому не дали пробити, а з відскоку Путря розстріляв ворота.

Фінальний свисток зафіксував перемогу ЛНЗ – 2:0.