2 октября 2024 09:20

Бывший игрок сборной Украины стал главным антигероем матча Лиги чемпионов по "Манчестер Сити"

У вівторок, 1 жовтня, Слован українського хавбека Данила Ігнатенка вдома поступився Манчестер Сіті (0:4) у рамках другого туру загального етапу Ліги чемпіонів.

Слован Данила Ігнатенка зазнав розгромної поразки від Манчестер Сіті (0:4) в другому турі Ліги чемпіонів.

Український півзахисник вийшов на поле в основному складі та відіграв 63 хвилини, не зумівши особливо нічим допомогти своїй команді.

Господарі забили два швидких голи силами Ілкая Гюндогана та Філа Фодена (асист Жеремі Доку). В другому таймі ще по голу забили Ерлінг Голанд (асист Ріко Льюїс) та Джеймс Макеті з паса Фодена.

Які оцінки отримав Ігнатенко

Портал WhoScored оцінив гру Ігнатенка на 5.6/10 (найгірша оцінка серед всіх учасників матчу);
Sofascore поставив гравцю 6.3/10 (друга найгірша оцінка серед всіх учасників матчу);
Flashscore дав українцю 6.0/10 (друга найгірша оцінка серед всіх учасників матчу).