22 сентября 2024 20:56
1

Два результативных действия Довбыка помогли "Роме" разгромить "Удинезе"

В рамках п'ятого туру італійської Серії А риська Рома Артема Довбика приймала Удінезе. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:0

Сьогодні, 22 вересня, Артем Довбик вийшов у стартовому складі Роми на поєдинок п'ятого туру Серії проти Удінезе.

І вже на 19-й хвилині гри саме український форвард вивів римську команду вперед. Довбик отримав чудовий пас у штрафному майданчику та потужним ударом відправив м'яч у нижній правий кут воріт.

Більше в першому таймів голів не було і команди пішли відпочивати за рахунку 1:0.

В другій половині гри Рома швидко забила вдруге. Пауло Дібала (Рома) легко реалізував пенальті, вражаючим ударом спрямувавши м'яч під праву стійку воріт.

Згодом Довбик до свого голу додав і асист. Завдяки пасу, який виконав українець, Томмазо Бальданці опинився у вигідній позиції в штрафному майданчику та холоднокровно пробив у правий кут воріт.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Роми.