25 жовтня 2024 21:07

Ульрайх та тренер "Барси" Зорг голосно посварилися у перерві матчу ЛЧ. У вересні воротар "Баварії" назвав "бомжем" та "дрочилою" співробітників "Байєра" і отримав дискваліфікацію

Голкіпер «Баварії» посварився з тренером «Барселони» на матчі Ліги чемпіонів.

Команди зустрічалися у 3-му турі загального етапу турніру 23 жовтня. Каталонці виграли з рахунком 4:1.

Співробітниця DAZN Лаура Вонторра на початку другого тайму повідомила, що воротар Свен Ульрайх у перерві посварився з асистентом головного тренера «блауграни» Маркусом Зоргом. Зазначається, що вони голосно сперечалися шляхом у роздягальню.

На початку жовтня 36-річний футболіст «Баварії» був дискваліфікований на один матч чемпіонату Німеччини за те, що назвав. одного із співробітників «Байєра» «бомжем», а спортивного директора леверкузенців Симона Рольфеса – «дрочилою».