25 жовтня 2024 09:10

Томмазо БАЛЬДАНЦІ: "Я думаю, що ми провели чудовий матч проти "Динамо", ми зіграли добре"

Півзахисник "Роми" Томмазо Бальданці поділився думками про перемогу над "Динамо" у третьому раунді Ліги Європи - 1:0.

«Я думаю, що ми провели чудову гру, ми зіграли добре. Ми мали можливість забити більше голів, могли завершити гру раніше, ще в першому таймі, навіть у другому, тому, скажімо так, ми справилися добре в кінці. Але сьогодні, на мій погляд, ми можемо бути задоволені, бо нам потрібні були три очки, і ми привезли їх додому.

Ми добре рухалися, як просив тренер. Думаю, ми могли забити раніше, але те, що нам удалося не пропустити в останні хвилини, як це було з «Атлетико», безумовно, свідчить про менталітет, над яким ми працюємо.

Ми привезли три очки, я вважаю, що це дуже важливо. Ми ще не виграли в Європі, але насолоджуватимемося цією перемогою, а вже скоро почнемо готуватися до наступного матчу», — сказав Бальданці.