24 жовтня 2024 15:15

Фоден: "Холанд забиває такі типи голів, які ніхто інший не зможе виконати"

Півзахисник "Манчестер Сіті" Філіп Фоден прокоментував перемогу над празькою "Спартою" (5:0) у 3-му турі загального етапу Ліги чемпіонів.

«Чесно кажучи, вони змусили попрацювати. Нам було дуже складно у першому таймі після того, як я забив ранній гол. Вони стали грати компактніше, було менше вільного простору, і вони кілька разів завдали нам неприємностей на контратаках. Ми поговорили у перерві, зібралися та виправили це. Думаю, другий тайм був набагато кращим. Ми забили п'ять голів, тож ми задоволені.

Думаю, цього сезону він (Джон Стоунз – прим.) забив більше за мене! Стоунз має гольове чуття. Він уже забив два голи наприкінці (проти «Арсеналу» та «Вулверхептона» – прим.) і ще один сьогодні ввечері, він грає дуже добре.

Я не бачив такого на тренуваннях, але він (Холанд – прим.) забив схожий гол проти «Борусії» Д. Він забиває такі типи голів, які ніхто інший не зможе виконати», - сказав Фоден.