24 жовтня 2024 00:00

"Динамо" Загреб забирає 3 очки у "Зальцбурга"

23-го жовтня на стадіон Ред Бул Арена зустрічалися австрійський «Зальцбург» та хорватське «Динамо» із Загреба.

Перед матчем «Зальцбург» був фаворитом у цій грі. Але з перших хвилин матчу загребці показали, що приїхали за очками. У підсумку перший тайм пройшов у рівній боротьбі з мінімальною кількістю моментів. Команди за 45 хвилин зробили по одному влучному удару у площину воріт.

У другому таймі футболісти «Динамо» організували контратаку на 49-й хвилині. Сандро Куленович отримав «шкіряного» у карному майданчику суперника від партнера відправив його під ліву стійку – 0:1.

На 66-й хвилині Александер Шлагер залишив «Зальцбург» в меншості.

Граючи у меншості футболісти «Зальцбурга» не відступали й намагалися зрівняти рахунок. Через це австрійці почали помилятися. Суперник цим скористався і Бруно Петкович подвоїв перевагу гостей – 0:2.