22 жовтня 2024 23:56

"Шахтар" перед матчем з "Динамо" мінімально програв "Арсеналу" в Лізі чемпіонів

Сьогодні, 22 жовтня, донецький Шахтар у Лондоні зустрівся з командою свого вихованця Олександра Зінченка. З трибун за грою стежили колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, очільник УАФ Андрій Шевченко і вінгер Челсі Михайло Мудрик.

Перевага господарів втілилася у забитий гол на 29-й хвилині. Після удару Мартінеллі м’яч влучив у стійку і рикошетом від Різника опинився у воротах – 1:0.

На 76-й хвилині рефері призначив пенальті за гру Бондаря рукою, але Різник розгадав задумав Троссарда і парирував удар бельгійця з 11-метрової позначки. У компенсований час Педріньйо міг зрівняти рахунок, але Рая здійснив неймовірний сейв.

Зінченко просидів увесь матч на лаві запасних. Коли у другому таймі травму отримав лівий захисник Арсеналу Калафіорі, Артета, замість українця, віддав перевагу 18-річному вихованцю «канонірів» Льюїсу-Скеллі.

Арсенал – Шахтар – 1:0.

Гол: Різник, 29 (автогол), .