20 жовтня 2024 22:53

Йошко Гвардіол: "Не знаю, як у "Вулверхемптона" вистачало енергії захищатися протягом декількох хвилин, а потім вибігати в атаку і повертатися назад"

Захисник «Манчестер Сіті» Йошко Гвардіол прокоментував перемогу над «Вулвергемптоном» (2:1) у 8-му турі АПЛ.

«Для мене було важливо повернутися в гру (після пропущеного голу - прим.), і ми намагалися забити ще один, перш ніж повернутися в роздягальню у перерві. Чесно кажучи, 1:1 не такий вже й поганий рахунок (до перерви – прим.), і ми знали, що в другому таймі нам потрібно було викластися на повну.

Ми билися протягом 45 хвилин, що нелегко, коли суперник дуже низько сідає у захист, але для цього у нас є Джон Стоунз, і я дуже радий за нього.

Чесно кажучи, до пропущеного голу у мене було відчуття, що ми контролюємо гру. Вони дуже швидкі та хороші в перехідних фазах, і я не знаю, як у «Вулвергемптона» вистачало енергії захищатися протягом кількох хвилин, а потім вибігати в атаку і повертатися назад.

Ми знали, що повинні бути обережними та знали про їхні якості. Але врешті-решт, ми перемогли 2:1, і ми задоволені», - сказав Гвардіол.