19 жовтня 2024 08:05

Екс-гравець "Динамо" забив дебютний гол-шедевр за кордоном

Півзахисник Динамо Батумі Артем Мільченко відзначився ефектним голом у поєдинку 29-го туру грузинської першості.

Чемпіонат Грузії 2024, 29-й тур

Динамо Батумі – Гагра – 3:2

Голи: Бальбурдія, 11, Інджгія, 63, Мільченко, 71 – Габіскірія, 69, Ломбадзе, 89

Динамо Батумі у результативному поєдинку перестріляло одного з аутсайдерів чемпіонату – Гагру. На 11-й хвилині Бальбурдія відкрив рахунок, а все найцікавіше команди залишили на другу половину. Динамо подвоїло перевагу на 63-й хвилині завдяки голу Інджгії, але Габіскірія швидко один м'яч відквитав.

Але вже через 2 хвилини рахунок був 3:1. Це Артем Мільченко вирішив прикластись з-за меж штрафного та поцілив за шикарною траєкторією у дев'ятку. Ломбадзе знову скоротив відставання, але сталось це аж на 89-й хвилині.

Таким чином, Динамо Батумі набрало 45 очок та залишилось четвертим – відстань від третього та п'ятого місць становить по 10 очок. Цей гол став для вихованця київського Динамо, Артема Мільченка, першим у складі команди з Батумі.