16 жовтня 2024 11:49

Панама без форварда "Динамо" програла Канаді, Почеттіно зазнав першої поразки зі США

США у товариському матчі програла Мексиці (0:2). Результат та огляд матчу – в цій новині на "Футбол 24".

Товариська гра

Мексика – США – 2:0

Голи: Хіменес, 22, Уерта, 49

Канада – Панама – 2:1

Голи: Ларін, 44, Давід, 87 – Фахардо, 69

Збірна США провела другий матч під керівництвом Маурісіо Почеттіно. Аргентинець абсолютно змінив склад команди порівняно з першим матчем. Проти Мексики на полі не з'явилися головні зірки команди. Господарі поля відкрили рахунок на 22 хвилині. Класним ударом зі штрафного Хіменес переправив м'яч у ворота. Після перерви він же організував другий гол, який у свій актив записав Уерта.

В іншому матчі Канада переграла Панаму 2:1. Форвард Динамо Едуардо Герреро весь матч просидів на лаві запасних і на поле так і не вийшов.