30 вересня 2024 08:13

Кухаревич підвів свою команду у битві з жертвою "Динамо", не реалізувавши пенальті в матчі чемпіонату Шотландії

Хіберніан мінімально поступився Рейнджерс у матчі 6-го туру шотландської першості, а Микола Кухаревич не зумів реалізувати пенальті. Відео епізоду дивіться в цій новині на "Футбол 24".

Чемпіонат Шотландії 2024/25, 6-й тур

Рейнджерс – Хіберніан – 1:0

Гол: Лоуренс, 34

Нереалізований пенальті: Кухаревич, 45+2 (Хіберніан)

Рейнджерс мінімально здолав Хіберніан. Ще в першому таймі Лоуренс забив єдиний м'яч у зустрічі: Том отримав передачу на лівому фланзі від Маккосленда, змістився у центр і класно закрутив у дальній кут.

Щоправда, Хіберніан у компенсований час до першого тайму міг відігратись – команда Кухаревича заробила пенальті. Сам українець і взявся виконувати удар, однак вийшло як з 11-метровим Георгія Судакова у грі з Болоньєю – воротар намертво забрав м'яч до рук.

В підсумку, гра так і завершилась з рахунком 1:0. Кухаревич провів на полі 68 хвилин, а статистичний портал Sofascore оцінив його виступ у 6 балів (80% точність передач, 1 удар у площину воріт, 1 повз і ще 1 заблокований). Додамо, що Рейнджерс вилетів з кваліфікації Ліги чемпіонів саме від київського Динамо, поступившись із загальним рахунком 1:3.