29 вересня 2024 14:59

"Оболонь" здобула першу перемогу в цьому сезоні, обігравши "Інгулець"

У неділю, 29 вересня, відбувся матч восьмого туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграли Оболонь та Інгулець. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля.

У першому таймі Оболонь більше контролювала м’яч, але гострих моментів майже не було. Проте на 45+1 хвилині Суханов забив гол, проте арбітр його скасував через гру рукою.

У другій половині поєдинку «пивовари‎» також володіли територіальною перевагою, а до забитих голів це призвело на 58-й хвилині, коли простріл від Суханова з лівого флангу на ближній стійці завершив у дотик у дальній кут Груша.

Ближче до кінця зустрічі кияни зняли всі питання щодо переможця цього матчу. Результативного удару завдав Блізніченко.

Інгулець намагався відродити інтригу у грі та навіть зусиллями Козака забив, але на більше у команди з Петрового не вистачило ні часу, ні сил.