29 вересня 2024 13:10

Педрі: "Наявність ротації – це нормально, є багато матчів, але це не виправдання"

Центральний півзахисник «Барселони» Педрі прокоментував поразку від «Осасуни» (2:4) в матчі 8-го туру Ла Ліги.

«У першому таймі ми грали не дуже добре. Ми погано грали. Другий гол покарав нас. У другому таймі ми заслуговували на трохи більше, але голи забивали тоді, коли показували кращу гру.

Наявність ротації – це нормально, є багато матчів. Це не виправдання. Усі 11 гравців повинні були вийти морально підготовленими, і результат покарав нас.

Для мене це явний фол (фол при рахунку 2:0 - прим.). Потім є дуже чіткий пенальті проти Ламіна. Я сказав рефері, що ясно, що він наступив на нього. У матчі з «Райо» вони забрали гол у нас за менш серйозний наступ», — сказав Педрі.

Цього сезону Педрі відзначився 2 голами та 1 асистом у 11 матчах.