28 вересня 2024 18:23

"Хетафе" здобув першу перемогу в сезоні, здолавши "Алавес" і залишивши зону вильоту

У рамках програми 8-го туру Ла Ліги 2024/25 заплановано кілька матчів. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Іспанії 2024/25, 8-й тур

Хетафе – Алавес – 2:0

Голи: Арамбаррі, 42, Мілья, 57 (пен)

Хетафе здобув першу перемогу в сезоні. У рідних стінах мадридці приймали сильний Алавес, який нещодавно ледь не закамбечив з 0:3 на Бернабеу. Баски і тут провели непоганий матч, однак підопічні Пепе Бордаласа виявились гострішими. Чого лише коштує вихід Уче віч-на-віч у першому таймі:

Або потужний постріл Ріко з-за меж штрафного у правий нижній по перерві:

Перед перервою Хетафе вирвався уперед завдяки влучному пострілу Арамбаррі. Таким чином, Мауро забив вдруге в останніх чотирьох турах – і це після серії в 66 матчів Прімери без голів. На 57-й же хвилині господарі заробили пенальті, який легко реалізував Мілья. 2:0! Саме з цим рахунком матч і добіг кінця, завдяки чому мадридці піднялись з передостанньої на чотирнадцяту позицію в турнірній таблиці.