"Динамо": 1. Бущан - 24. Тимчик, 28. Себальйос, 32. Михавко - 2. Вівчаренко - 6. Бражко, 10. Шапаренко, 29. Буяльський, 7. Ярмоленко, 22. Кабаєв - 11. Ванат

Запасні: 35. Нещерет, 74. Ігнатенко, 3. Дячук, 15. Рубчинський, 18. Андрієвський, 20. Караваєв, 23. Малиш, 39. Герреро, 40. Біловар, 44. Дубінчак, 45. Брагару, 76. Піхальонок

"Рух": 23. Ледвій - 77. Сич, 4. Холод, 29. Дідик, 93. Роман - 15. Підгурський, 71. Федор, 10. Притула, 14. Квасниця, 8. Карабін - 95. Краснопір

Запасні: 1. Герета, 76. Товарницький, 73. Лях, 91. Семотюк, 11. Руніч, 7. Климчук, 22. Плюман, 20. Клайвер, 47. Квас

Прев'ю

"Динамо" - "Рух" ON-LINE

Сьогодні «Динамо» зіграє матч 7-го туру Української Прем’єр-ліги. Суперником «біло-синіх» стане «Рух».

Якщо говорити про минулий тур, то в ньому кияни здобули перемогу над «Зорею» (2:0), а львів’яни розійшлися миром з «Ворсклою» (0:0). Проте посеред тижня підопічні Олександра Шовковського ще провели перенесену гру з тією ж «Ворсклою», яку перемогли 3:1.

На сьогодні «Динамо» посідає 1-ше місце в чемпіонаті, маючи в активі 15 очок після 5-ти зіграних матчів. Щодо «Руху», то команда перебуває на 6-й сходинці з 10-ма заліковими пунктами.

Цікаво, що минулого сезону київський колектив двічі переміг команду зі Львова. Домашня гра для «біло-синіх» завершилася тріумфом з рахунком 2:0, виїзна – 2:1.

У контексті кадрової ситуації господарів поєдинку слід зазначити, що невідомо, на якому етапі перебуває процес відновлення захисника Дениса Попова. Крім того наразі немає інформації про готовність Браяна Себальйоса, котрий отримав забій у грі з «ворсклянами».

Орієнтовний склад «Динамо»:

Бущан – Караваєв, Біловар, Михавко, Дубінчак – Бражко, Шапаренко, Піхальонок, Ярмоленко, Кабаєв – Ванат

Головним арбітром зустрічі призначений Віталій Романов.

Трансляція матчу буде доступна на каналах «УПЛ ТБ» та «2+2», а також на YouTube-каналі «Динамо» та FootballHub,. «Динамоманія» о 18:00 проведе текстову онлайн-трансляцію.

Команда повинна була грати з 2 нападником з початку 2 тайму. Заміни не підсилили гру. СаШо навіщо знімати Бую? Він був дуже потрібним під час розігришу м'яча в штрафній Руха ! У нас кращого просто немає! І такий хлопчина як Рубчинський мав грати з початку 2 тайму. СаШо! Як фактурні атлетичні футболісти мали грати проти мобільних, швидких та молодих футболістів Руху?
Рух сподобався,Динамо-ні.
Кабаев был один из лучших, а его меняют на Герреро, да ещё на фланг засунули. Ванат ни о чём.
Понравился Краснопир...
Не зайшло. Рух був дуже заряджений, виглядав інтенсивно. Було цікаво, чи вистачить їх таких на всю гру.
Я розумію, коли суддя дає пограти. Але коли відверті удари по ногах він неодноразово не помічає, то це трішки дивує і дратує.
Полиметилметакрилат, кроти почали заряджати. Розуміють, що далеко Динамо відпускати не можна.
Одна з найгірших ігор Динамо в цьому сезоні, в плані створення - одна метушня. Ще й Бущану лаври Нещерета не дають покою...
Навіть виділити нема кого сьогодні.
Буяльский сьогодні взагалі тільки заважав.
Ватель, ЗАважав лише Ванат і зона Себалйоса на хвилин 10 дал збій у другому таймі , а так були нагоди , не забили
SL1DE, згоден зтпоперечкою Шапаренко. А Буя взагалі в м'ячі заплутався, і це досвідчений, а не молодий.
Ватель, ти так кажеш , БУя часто віддавав гострі передачі вперед і іноді помилявся , але Піхальонок вийшов , жодної точної передачі вперед і розчинився на полі , тому треба було просто міняти Ваната на герреро і залишати або Шапу або Кабаєва на полі , бо останні хвилини ніхто не міг м'яч просувати