19 вересня 2024 09:12

Росіянин відібрав очки у команди Кривцова: "Інтер" Маямі перервав п'ятиматчеву переможну серію в МЛС

В ніч з 18 на 19 вересня Інтер Маямі в черговому поєдинку регулярного чемпіонату МЛС зустрівся з Атлантою Юнайтед, зігравши внічию.

Зіркові Ліонель Мессі, Жорді Альба та Луїс Суарес розпочали матч з лави запасних, а Серхіо Бускетс пропускав гру через дискваліфікацію.

Впродовж гри Інтер Маямі двічі виходив вперед, однак Атланта щоразу відігравалася.

Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі. Українця замінили на 80-й хвилині за рахунку 2:1 на користь флоридської команди.

Через чотири хвилини після цього росіянин Олексій Міранчук, який колись грав з Русланом Малиновським за Аталанту, забив другий гол Атланти.

Таким чином, російський легіонер перервав переможну серію Інтер Маямі в МЛС, яка складала п'ять матчів.