15 вересня 2024 08:01

Незважаючи на швидкий пропущений гол Трубіним. "Бенфіка" вдома перемогла "Санта-Клару"

Бенфіка на своєму полі впевнено обіграла Санта-Клару в матчі 5-го туру чемпіонату Португалії – 4:1.

Вже на 1-й хвилині зустрічі гості шокували Орлів – Вінісіус Лопес скористався помилкою захисника та відправив м’яч у ворота Анатолія Трубіна.

Господарі поля відігралися в середині першого тайму зусиллями Керема Актюркоглу. Зазначимо, що у понеділок, 9 вересня, турецький форвард зробив хет-трик у матчі Ліги націй проти Ісландії (3:1).

На 34-й хвилині Флорентіну вивів Бенфіку вперед. Після перерви Антоніу Сілва та Анхель Ді Марія довели справу до розгрому.

Трубін провів п’ятий поєдинок за Орлів цього сезону. Воротар пропустив чотири м’ячі та у двох матчах відіграв «на нуль».

Бенфіка обійшла Санта-Клару і піднялася на третє місце у чемпіонаті Португалії. Наступний матч команда Трубіна проведе із Црвеною Звездою у Лізі чемпіонів 19 вересня.

Чемпіонат Португалії. 5-й тур
Бенфіка – Санта-Клара – 4:1 (2:1)
Голи: Актюркоглу, 27, Флорентіну, 34, А. Сілва, 47, Ді Марія, 58 – Вінісіус Лопес,