14 вересня 2024 21:39

"Евертон" програв "Астон Віллі", Миколенко травмувався

Захисник національної збірної України Віталій Миколенко через травму не зумів дограти до кінця матч англійської Прем'єр-ліги, в якому його Евертон зустрічався з Астон Віллою.

У суботу, 14 вересня, Астон Вілла приймала Евертон у четвертому турі англійської Прем'єр-ліги.

Вже у перші пів години гості двічі розписалися у воротах Еміліано Мартінеса. Спершу взяття воріт собі в актив заніс Двайт Макніл, який пізніше виступив асистентом для Домініка Кальверта-Льїна.

До перерви Астон Вілла зусиллями Люки Діня та Оллі Воткінса відіграли один м'яч. Ще на 26-й хвилині поле через травму покинув захисник Евертона українець Віталій Миколенко.

А ось по перерві команда Унаї Емері забила ще двічі та вийшла вперед у зістрічі з колективом Шона Дайча. Дубль на свій рахунок записав Воткінс, також голом відзначився Джон Дуран.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував вже другу за ліком поразку Евертона в АПЛ після того, як команда вела у два м'ячі (3:2 з Борнмутом).