14 вересня 2024 20:01
1

"Карпати" розгромно програли "Шахтарю"

Шахтар після не дуже вдалого старту сезону знищив Карпати у матчі УПЛ. Донеччани поїдуть у Болонью в гарному настрої після хет-трику Артема Бондаренка.

У суботу 14 вересня Шахтар у номінально домашньому матчі у Львові зустрівся з Карпатами в рамках шостого туру УПЛ. Поєдинок закінчився перемогою донеччан з рахунком 5:2.

Команда Маріно Пушича здобула третю перемогу в нинішньому сезоні Прем'єр-ліги перед стартом у Лізі чемпіонів.

Ще у першому таймі «гірники» рванули з усіма силами на ворота львів'ян і відкрили рахунок завдяки голу Олександра Зубкова. Проте Карпати швидко зрівняли зусиллями Євгена Підлепенця.

Після голу Підлепенця за справу взявся Артем Бондаренко, який оформив хет-трик, забивши два зі своїх трьох м'ячів у першому таймі. Також результативним ударом відзначився нападник Шахтаря Данило Сікан.

Під кінець зустрічі Карпати відіграли ще один м'яч, коли забив Амбросій Чачуа.

УПЛ. Шостий тур.

Шахтар – Карпати – 5:2

Голи: Зубков (21'), Бондаренко (29', 39', 65'), Сікан (42') – Підлепенець (25'), Чачуа (84')