11 вересня 2024 20:35

Син екс-форварда "Динамо" забив за збірну Англії

Збірна Англії U-17 впевнено обіграла однолітків з Німеччини (3:1) у товариському поєдинку.

Товариські матчі

Німеччина U-17 – Англія U-17 – 1:3

Голи: Стафф, 9 – Вес Окодува, 51, Ріджеон, 53, Рейган Хескі, 76

У складі юнацької збірної Англії з'явилось кілька знайомих прізвищ, зокрема, Вес Окодува – син екс-форварда Шахтаря та Динамо Еммануеля Окодуви. А на заміну в "трьох левів" вийшов 16-річний Рейган Хескі, батьком якого є колишній нападник збірної Англії та Ліверпуля Еміль Хескі.

Повели в рахунку німці – Стафф відзначився вже на 9 хвилині. Але на старті другого тайму Вес Окодува зрівняв рахунок, вперше вийшовши у складі збірної Англії U-17. Через 2 хвилини Ріджеон вивів вже англійців вперед, а під кінець матчу Рейган Хескі забив останній гол у цій грі – 1:3.

Додамо, що попереду в збірної Англії U-17 перший етап кваліфікації, в якому юні англійці зіграють проти збірних Мальти (24 жовтня), Латвії (27 жовтня) та Швеції (30 жовтня).