1 вересня 2024 22:02

Циганков відіграв тайм проти "Севільї": "Жирона" здобула другу перемогу поспіль в Ла Лізі

Минулорічний бронзовий призер Ла Ліги Жирона перемогла Севілью в гостях, а Віктор Циганков провів на поле перший тайм, однак результативними діями не відзначився

У Севільї, на стадіоні Рамон Санчес Пісхуан, відбувся матч четвертого туру Ла Ліги, у якому місцевий клуб приймав Жирону. Бронзовий призер минулорічного чемпіонату здобув впевнену перемогу із рахунком 2:0.

Долю матчу визначили голи Івана Мартіна наприкінці першого тайму, та Абеля Руїса, який реалізував пенальті у середині другого тайму. У стартовому складі гостей цей матч розпочав українець Віктор Циганков. Він провів на поле перший тайм і був замінений на Арно Данжуму у перерві.