1 вересня 2024 13:34

Дайч: "Коли "Борнмут" забив, я відчув у повітрі - потрібно не програти гру, але я подумав: "Ми тут не при справах"

Головний тренер "Евертона" Шон Дайч прокоментував поразку у матчі 3-го туру АПЛ проти "Борнмута" (2:3).

«У них був один удар у площину воріт до їхнього голу, і ми просто віддали гру, просто тому, що ми не докладали зусиль і не робили базових речей: перехоплення, виграш верхових єдиноборств і доведення гри до кінця.

Ми цього не робили, вони виконували навіси, як це робили весь день, мова нашого тіла сказала все.

Ми не використали своїх шансів сьогодні, і це була тема для розмови. Гра мала бути зроблена.

Коли вони забили, я відчув це у повітрі – треба не програти гру, але я подумав: «Ми тут не при ділі». Я намагався змусити їх виконувати базові дії, але коли гравці виходять на поле, це не так просто.

Ми грали дуже добре. Але ви бачили ігри у Прем'єр-лізі. У Прем'єр-лізі потрібно грати до останньої хвилини, іноді трапляються подібні аномалії», - сказав Дайч.

Українці Віталій Міколенко та Ілля Забарний відіграли повний матч у складі «Евертона» та «Борнмуту» відповідно.

На 87-й хвилині рахунок матчу був 2:0 на користь «ірисок», але команда Забарного забила 3 м'ячі і здобула перемогу.