31 серпня 2024 20:05

"Барселона" з хет-триком Рафіньї знищила "Вальядолід" з рахунком 7:0

Барселона не залишила каменю на камені від оборони Вальядолід у домашньому матчі 4-го туру іспанської Прімери - 7:0.

Блауграна почала розривати оборону гостей з перших хвилин. Рахунок відкрив Рафінья, який реалізував вихід віч-на-віч після якісного закидання від Пау Кубарсі. Ця результативна дія стала для 17-річного захисника першою на рівні Прімери.

Невдовзі Роберт Левандовські впевнено розібрався з естонцем Карлом Хейном, скориставшись пасом Ламіна Ямаля. Під кінець тайму інтрига була закрита остаточно – після кутового відзначився Жуль Кунде.

У другому таймі побиття продовжилося. Рафінья зробив хет-трик за повної безпорадності оборони Вальядоліда. 17-річний Ямаль записав на свій рахунок другий асист. Потім автор хет-трику оформив ще дві результативні передачі — на свіжих Дані Ольмо та Феррана Торреса.

Барселона у цьому чемпіонаті поки що не втрачала очок. Щоправда, всі три попередні перемоги команда Гансі Фліка здобула з мінімальною перевагою (тричі по 2:1). Попереду пауза на збірні, а 15 вересня синьо-гранатові схлиснуться з Жироною у виїзному каталонському дербі.