31 серпня 2024 19:03

Феєрична зустріч вихованців "Динамо" в АПЛ: Забарний та його "Борнмут" вирвали перемогу над "Евертоном" Миколенка

В суботу, 31 серпня, Евертон Віталія Миколенка приймав Борнмут Іллі Забарного в рамках третього туру чемпіонату Англії. Матч завершився феєричною перемогою гостей (3:2).

Віталій Миколенко та Ілля Забарний вийшли у старті на матч третього туру АПЛ Евертон – Борнмут.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а всі головні події сталися у другій половині зустрічі. Вже на 50-й хвилині «іриски» відкрили рахунок зусиллями Майкла Кіна. Буквально через сім хвилин Евертон подвоїв свою перевагу – забив Домінік Калверт-Льюїн.

На 87-й хвилині гості скоротили відставання завдяки точному удару Антуана Семеньйо. У доданий час Льюїс Кук зрівняв рахунок, а Сіністерра вирвав для Борнмута неймовірну перемогу.

Англійська Прем'єр-ліга. Третій тур. Ліверпуль. Стадіон «Гудісон Парк»

Евертон – Борнмут – 2:3

Голи: Кін (50'), Калверт-Льюїн (57') – Семеньйо (87'), Кук (90+2'), Сіністерра, (90+6')