30 серпня 2024 00:27

Ліга Європи. Таловєров вилетів від клубу екс-хавбека "Динамо", "Маккабі" відірвався на друзях Путіна, фіаско білорусів

У четвер, 29 серпня, відбулись матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Ліга Європи, плей-офф кваліфікації, матч-відповіді

АПОЕЛ (Кіпр) – РФС (Латвія) – 2:1 (по пенальті – 2:4) (перший матч – 1:2)

Голи: Сушіч, 75, Доніс, 90+4 – Ікауньєкс, 40

Ельфсборг (Швеція) – Мольде (Норвегія) – 0:1 (по пенальті – 4:2) (перший матч – 1:0)

Гол: Беріша, 62

Петрокуб (Молдова) – Лудогорець (Болгарія) – 1:2 (перший матч – 0:4)

Голи: Амброс, 28 – Делев, 75, Рік, 90+3

Вилучення: Мудрак, 58 (Петрокуб, друга жовта картка)

Андерлехт (Бельгія) – Динамо Мінськ (Білорусь) – 1:0 (перший матч – 2:0)

Гол: Амузу, 83

Аякс (Нідерланди) – Ягеллонія (Польща) – 3:0 (перший матч – 4:1)

Голи: Фітц-Джим, 43, Тейлор, 64, Броббі, 71

Бешикташ (Туреччина) – Лугано (Швейцарія) – 5:1 (перший матч – 3:3)

Голи: Іммобіле, 7, 72, Фернандеш, 65, Сілва, 70, Учан, 90+2 – Владі, 59

Стяуа (Румунія) – ЛАСК (Австрія) – 1:0 (перший матч – 1:1)

Гол: Олару, 90+3

Хартс (Шотландія) – Вікторія Пльзень (Чехія) – 0:1 (перший матч – 0:1)

Гол: Черв, 76

ТСЦ Бачка-Топола (Сербія) – Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) – 1:5 (перший матч – 0:3)

Голи: Мгунгу, 90+2 – Адо, 2, 6, Асанте, 12, Тургеман, 56, Шахар, 89

Рапід (Австрія) – Брага (Португалія) – 2:2 (перший матч – 1:2)

Голи: Аррі-Мбі, 9 (аг.), Янссон, 47 – Ель Уаззані, 68 (п.), Орта, 70

Шемрок Роверс (Ірландія) – ПАОК (Греція) – 0:2 (перший матч – 0:4)

Голи: Оздоєв, 64, Десподов, 75

Борац Баня-Лука (Боснія і Герцеговина) – Ференцварош (Угорщина) – 1:0 (перший матч – 0:0)

Гол: Граховац, 104

Кіпрський АПОЕЛ вдома зумів реабілітуватись за поразку від РФС у першому матчі і перевести гру у додатковий час. Зрештою, у серії пенальті влучнішими були латвійці – саме вони і гратимуть в основному етапі Ліги Європи.

Скандинавське дербі між Ельфсборгом і Мольде теж завершилось лотереєю. Норвежці на виїзді відіграли пропущений вдома гол, однак по пенальті не зуміли пройти шведів.

Лудогорець у гостях дотис молдовский Петрокуб. Болгари вдома виграли з рахунком 4:0, тож їхали на матч-відповідь більше для статистики. Попри це господарі забили першими, вийшовши вперед в середині тайму. По перерві Мудрак в одному з епізодів заробив дві жовті картки поспіль і остаточно перекресли шанси своєї команди на загальний успіх. Лудогорець скористався чисельною більшістю і наприкінці зустрічі оформив камбек, забивши двічі.

Андерлехту вистачило одного гола, аби пройти мінське Динамо (в гостях бельгійці створили собі комфортну перевагу у два м'ячі). Аякс вдруге розгромив Ягеллонію, накидавши полякам загалом 7 м'ячів і пропустивши один у відповідь.

Лугано після домашніх 3:3 з Бешикташем пропустив вже на 7-й хвилині, але по перерві зумів зрівняти. Здавалось, вболівальників знову чекатиме нервова непоступлива боротьба, але швейцарці... посипались, пропустивши протягом 7 хвилин три голи. Вже у доданий час турки остаточно добили суперника.

ЛАСК після домашньої нічиєї у першому матчі зі Стяуа зазнав прикрої поразки, пропустивши вирішальний гол на третій доданій хвилині. Український захисник Максим Таловєров вийшов в основі і провів на полі весь матч. До слова, перший тайм за румунів провів екс-хавбек Динамо Тудор Белуце.

Вікторія Пльзень у матчі-відповіді повторила результат першого поєдинку з Хартсом (1:0) і пройшла далі. Рапід після поразки на виїзді від Браги зумів забити двічі, але не втримав свою перевагу, звівши матч до нічиєї, і вилетів з турніру.

Тельавівський Маккабі вдруге познущався над ТСЦ Бачка-Топола, відвантаживши у ворота сербів 5 голів, а ПАОК легко пройшов Шемрок Роверс.