29 серпня 2024 08:25

Кубок англійської ліги. Ярмолюк отримав перші хвилини та переміг, "Борнмут" без Забарного вилетів

Відбулись ціла низка поєдинків 1/32 фіналу Кубка англійської ліги. Результати поєдинків дивіться в цій новині на "Футбол 24".

Голи: Льюїс-Поттер, 45+1

Нереалізований пенальті: Пейн, 82 (Колчестер)

Вімблдон – Іпсвіч – 1:1, 5:3 в серії пенальті

Голи: Стівенс, 56 – Чаплін, 86

Кардіфф – Саутгемптон – 3:5

Голи: Колвілл, 21, Едвардс, 48 (автогол), Робертсон, 57 – Фернандеш, 10, Амо-Амеяу, 30, Арчер, 55, 90+4, Брі, 90+1,

Суонсі – Уіком – 0:1

Голи: Коне, 40

Ноттінгем Форест – Ньюкасл – 1:1, 4:5 в серії пенальті

Голи: Сілва, 50 – Віллок, 1

Вулверхемптон переміг Бернлі завдяки дублю Гедеша. А от Борнмут без Іллі Забарного (просидів у запасі) мінімально програв Вест Хему, який вирвав перемогу за 2 хвилини до кінця матчу. Брентфорд з Ярмолюком в старті мінімально обіграв Колчестер. Рахунок відкрили гості в компенсований час першого тайму, а Пейн не зміг зрівняти, запоровши пенальті на 82-й хвилині. Українець не відзначився.

Вімблдон дотис Іпсвіч у серії пенальті. Основний час закінчився нічийним рахунком 1:1, і в "лотереї" перемогли господарі. Саутгемптон переміг Кардіфф у божевільній перестрілці на 8 голів.

Уіком мінімально переміг Суонсі, забивши єдиний гол на 40-й хвилині. Ноттінгем і Ньюкасл також не визначили сильнішого в основний час, тому довелося пробивати пенальті. Перемогу здобув Ньюкасл – один промах проти двох у Форест.