26 серпня 2024 19:00

"Лівий берег" здобув свою першу в історії перемогу в УПЛ, здолавши "Чорноморець"

У четвертому турі Української Прем'єр-Ліги у понеділок, 26 серпня, в Києві зустрічалися Лівий Берег та Чорноморець. Гра завершилася з рахунком 1:0.

Господарі поля були сповнені бажання набрати перші очки та забити дебютний гол в рамках УПЛ, тому кияни діяли активніше за одеситів на початку зустрічі та намагалися створювати небезпеку протягом усього тайму.

Старання Лівого Берега на 29-й хвилині були винагородженні історичним голом в еліті вітчизняного футболу. Результативного удару завдав Якимів, пробивши в лівий нижній кут.

На 42-й хвилині зустрічі, здавалося, що Чорноморець зрівняв рахунок, але у Петряка був зафіксований офсайд.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі, але жодній з команд не вдалося відзначитися голом, незважаючи на кілька небезпечних моментів у виконанні одеситів. У підсумку ЛБ здобув своє першу перемогу в УПЛ.