24 серпня 2024 21:17

Гвардіола – про старт АПЛ: "З огляду на те, що ми недостатньо підготовлені, виграти дві гри з двох – це дуже добре"

Гвардіола – про старт АПЛ: «З огляду на те, що ми недостатньо підготовлені, виграти дві гри з двох – це дуже добре»

Головний тренер "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над "Іпсвічем" (4:1) у 2-му турі АПЛ.

«Команда розпочала дуже добре. Ми грали дуже добре, але суперник вдався до виняткових дій і потрібно віддати їм належне.

Ми почали активно з перших хвилин, ми завжди про це говоримо, але цього недостатньо для того, чого прагнемо досягти.

Я казав, коли «Іпсвіч» вийшов із Чемпіоншипу до Прем'єр-ліги, то це тому, що вони мають щось особливе. Я бачив їхню гру проти «Ліверпуля» і те, наскільки важкою вона була.

Але ми грали на високих швидкостях і в першому таймі створили достатньо моментів, щоб забити 4 або 5 голів, і гра була б закінчена.

За рахунку 3:1 завжди є ризик, забий вони другий гол, і це було б проблемою.

Ми сьогодні грали на тому ж рівні, що й у попередньому матчі на «Стемфорд Брідж». З огляду на те, що ми недостатньо підготовлені, виграти дві гри з двох – це дуже добре», – сказав Гвардіола.