24 серпня 2024 14:57
11

"Олександрія" сенсаційно перемогла "Шахтар", оформивши камбек з рахунку 0:2

У першому поєдинку четвертого туру української Прем’єр-ліги Олександрія створила камбек та переграла чинного чемпіона України донецький Шахтар (4:3).

Поєдинок в Олександрії свій статус центрального у турі виправдав цілком. Вже у першому таймі глядачі стали свідками чотирьох голів на будь-який смак.

Розпочалося для господарів поля все гірше не придумаєш: вже першу атаку Шахтаря ударом головою замкнув колишній гравець київського Динамо Артем Шабанов, який відзначився епічним автоголом.

І не минуло й десяти хвилин, як той таки Шабанов допоміг Криськіву забити перший гол у сезоні. Саме від Артема м’яч зрикошетив так, що відбити його Георгій Єрмаков не зумів.

Однак, коли здалося, що Олександрія вже й мріяти про бодай нічию не може, хлопці Руслана Ротаня ще до перерви відповіли Шахтареві своїми двома результативними ударами.

Спершу відзначився Олександр Філіппов, згодом розкішний дальній удар вдався Івану Калюжному.

А по перерві Олександрія і взагалі шокувала команду Маріно Пушича тим, що зуміла вийти вперед. За гру рукою Валерія Бондаря у власному штрафному майданчику голом з пенальті Шахтар покарав Філіппов.

Та й це була не межа. Відчувши смак крові Олександрія кинулась добивати чинного чемпіона УПЛ і нестримний Філіппов, який вискочив віч-на-віч з Дмитром Різником, оформив хет-трик й остаточно добив Шахтар.

Однак, відставання до мінімуму все ж скоротив Педріньона п'ятій доданій хвилині.

Зауважимо, що Шахтар не пропускав чотири голи в УПЛ з 2016 року, коли Дніпро розтрощив «гірників» з рахунком 4:1.

Україна. Прем’єр-ліга

Олександрія – Шахтар 4:3 (2:2)

Голи: Філіппов, 37, 48, пен., 57, Калюжний, 41 – Шабанов, автогол, 16, Криськів, 25, Педрінью, 90 + 5.
А якби ще не був ще той лівий гол ЛНЗ з положення поза грою у минулому матчі....
Yuval, Левый берег
А п'ятий голік був чіткий. Дякую пане Руслане за «Ротань Стайл» !!! Всіх з Днем Незалежності !!!!!
Я так розумію всі варяги шахтарські приїхали грати виключно в ЛЧ. В чемпі вони ригати не збираються, і це гуд)))
Праздник становится празднечнее
мелочь а приятно)
waleo, если не профукивать очки, эта "мелочь" может стать нашим чемпионством
хотілось би почути прихильників секти " Ротань - не тренер" ....а кроти, дві поразки за чотири тура - вміють же)
Надіюсь з заявкою усе добре було..)
Поки це найкращий подарунок до Дня Незалежності в плані вболівальницьких емоцій!)
Дякую )
Красавцы! Браво! Это реально фантастика!

После 0:2 я думал, что все понятно. Смотрел игру уже краем глаза. А тут такое... Молодцы, Александрия! Это теперь История!