22 серпня 2024 00:17

Ліга чемпіонів: "Галатасарай" програв шалену гойдалку "Янг Бойз", "Мальме" розвалився вдома проти "Спарти"

Відбулися три матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів 2024/25.

Голи: Монтейру, 3, 45+4, Угрініч, 86 (пен.) – Батшуаї, 67, 72

Вилучення: Бардакджі, 85 (Галатасарай, друга жовта)

Мальме в рідних стінах віддав перевагу празькій Спарті. Ларсен курйозно зрізав м'яч у власні ворота. Під завісу матчу Ринеш ударом з-за меж карного майданчика закріпив перевагу Спарти. Мальме за тиждень потрібен потужний камбек.

У парі Мітьюлланда і Слована нічого не ясно. Блекман вивів словаків уперед, завершивши швидку комбінацію. За данців відповів Едвард Чілуф'я. 1:1 – все вирішиться у Братиславі.

Пара Янг Бойз – Галатасарай виявилася найяскравішою в ігровому дні. Жоель Монтейру дублем оформив швейцарцям комфортну перевагу до перерви, але в турків знайшовся свій герой. Міши Батшуаї вийшов на заміну та за 6 хвилин забив два м'ячі! Останнє слово все ж було за Янг Бойз. Центрбек Бардакджі відбив удар рукою – пенальті та друга жовта. Угрініч чітким пострілом з 11 метрів вирвав для "юних хлопчиків" бодай якийсь гандикап перед виїздом до шалених турецьких фанатів.