18 серпня 2024 18:53

Бєсєдін забив гол у матчі чемпіонату Казахстану: екс-нападник "Динамо" відзначився вперше за 2,5 місяця

Український нападник Артем Бєсєдін забив за Ордабаси вперше з початку літа. Це сталося у виїзному поєдинку чемпіонату Казахстану проти Шахтаря із Караганди.

Артем на 58-й хвилині повторно вивів свою команду вперед (2:1), невдовзі його колега по нападу Джасур Джахшибаєв зробив дубль. Бєсєдін був замінений за вісім хвилин до кінця основного часу за рахунку 3:2. Ордабаси героїчно зумів утримати перемогу. Зазначимо, що гості аж із 14-ї хвилини грали у меншості після видалення уродженця Луганська Сергія Малого.

Для Бєсєдіна його гол став першим за два з половиною місяці і третім – у поточному чемпіонаті.

За Ордабаси весь матч відіграв український захисник Ігор Пластун. Півзахисник Євген Макаренко з’явився на заміну на 68-й хвилині. У складі Шахтаря також не обійшлося без українця – захисника Дмитра Рижука (всі 90 хвилин).

У чемпіонаті-2024 Ордабаси, набравши 29 очок у 24 матчах, йде другим. Команда Алєксандра Седнєва двома пунктами поступається Кайрату, маючи дві гри в запасі. Раніше клуб із Шимкента вже встиг вилетіти з єврокубків.