16 серпня 2024 21:31

"Ворскла" обіграла "Оболонь"

Ворскла прийняла Оболонь у черговому поєдинку чемпіонату України. Відомо, чи зуміла полтавська команда вибитися в лідери турнірної таблиці УПЛ.

У п'ятницю 16 серпня Ворскла на своєму полі зустрілася з Оболонню в рамках третього туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок закінчився спокійною перемогою команди Сергія Долганського з рахунком 2:0.

Полтавський колектив забив по голу в кожному з таймів і вибився на верхівку турнірної таблиці УПЛ.

Відкрив рахунок півзахисник Іван Нестеренко, відзначившись всередині першої половини зустрічі.

А всередині другого тайму малійський захисник Ворскли Ібрагім Коне подвоїв перевагу підопічних Долганського.

Цікаво, що попри такий рахунок, більше ударів по воротах суперника завдали саме гравці Оболоні – 16 проти семи.