15 серпня 2024 21:56
2

"Кривбас" вдруге програв "Вікторії" та вилетів з Ліги Європи

Бронзовий призер УПЛ Кривбас припинив змагання у Лізі Європи, програвши й у другому матчі чеській Вікторії (1:0). Команда з Кривого Рогу далі битиметься у Лізі конференцій.

Закамбечити не вийшло. Кривбас не зумів нівелювати гандикап Вікторії та пробитися до фінального раунду кваліфікації Ліги Європи, хоча команда Юрія Вернидуба билася, як могла.

Перший тайм гри у Пльзені голами не потішив, бо реальних нагод для них просто не було, хоч гравці українського клубу і зуміли завдати три удари в площину воріт, які захищав Маріан Тврдонь.

Як потрібно витискати максимум з мінімуму Кривбасу по перерві показав ударний дует Вікторії Шульц – Вашулін: Павел навісив, а Даніель у високому стрибку замкнув.

Зрештою, все так і завершилося з рахунком 1:0 на користь команди-господарки на табло.

Ліга Європи. Третій кваліфікаційний раунд. Сезон 2024/25 рр.

Вікторія (Пльзень, Чехія) – Кривбас (Кривий Ріг, Україна) 1:0 (0:0)

Гол: Вашулін, 52.
Шульц крутий, що в першій грі, що в цій. Дивно, що кроти з їх можливостями ще не постукали в двері Вікторії. Потенціал хлопця куди вищий ніж в розпіареного Батурини.