15 серпня 2024 21:01

"Ордабаси" з двома екс-динамівцями та Пластуном вилетів з Ліги конференцій, програвши команді іншого українця

"Пюнік" приймав "Ордабаси" у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. Перша гра, нагадаємо, завершилася перемогою вірменської команди 1:0.

Цікаво, що в старті "Пюніка" вийшов український захисник Антон Братков (капітан), в основі "Ордабаси" - Ігор Пластун та Євген Макаренко.

У середині 2-го тайму Пластун схибив з кількох метрів, а зовсім скоро казахи пропустили. Після цього на 67-й хвилині на полі з'явився ще один українець - нападник Артем Бєсєдін. До речі, на 86-й хвилині екс-форвард "Динамо" забив отримав жовту картку.

Зрештою, поєдинок завершився перемогою "Поніка" з рахунком 1:0, тож за сумою двох матчів до раунду плей-оф пройшли саме вірмени.

"Пюнік" - "Ордабаси" 1:0 (перший матч - 1:0)

Гол: Отубанджо, 66