14 серпня 2024 20:43

"Наші аналітики незадоволені". Тренер суперника "Динамо" визнав провал своєї команди у двох компонентах

Головний тренер Зальцбурга Пепейн Лейндерс прокоментував нічию своєї команди з Твенте в матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного рануда ЛЧ (3:3).

У матчі-відповіді з Твенте Зальцбург двічі пропустив після розіграшу стандартних положень (кутових). "Я ще не розмовляв з аналітиками щодо стандартів, але вони безумовно незадоволені. Ми маємо це проаналізувати.

Ми провели неймовірний перший тайм. Голи вийшли божевільними, команди дійсно показали хороший футбол. Початок у нашому виконанні; те, як ми шукали вільних гравців, як працював наш контрпресинг, як ми справлялися з їхніми довгими передачами – це було чудово. Але в останні 20 хвилин ми дуже втомилися. Ми так сильно втомилися!..", – цитує Лейндерса Kurier.

Нагадаємо, що в раунді плей-офф за право виступати в Лізі чемпіонів Зальцбург зіграє з Динамо. Також нагадаємо, що 41-річний фахівець тривалий час був помічником Юргена Клоппа в Ліверпулі.