13 серпня 2024 14:11

Кубок України. Першолігова "Кудрівка" вибила команду УПЛ

У вівторок, 13 серпня, у поєдинку другого попереднього раунду Кубка України ФК Кудрівка на своєму стадіоні приймав Лівий берег. Зустріч завершилася перемогою господарів із рахунком 3:2.

У першому таймі було забито одного м'яча. На 37-й хвилині рахунок відкрили футболісти Кудрівки – точним ударом відзначився Потьимков.

На 60-й хвилині Литовченко зрівняв рахунок, а за 15 хвилин оформив дубль і вивів Лівий берег уперед. Проте представник Першої ліги не здався. На 77-й хвилині Коркішко відновив паритет, а на 85-й хвилині Сторчоус приніс перемогу своїй команді.

Таким чином, Кудрівка вийшла до наступного раунду Кубка України, а Лівий берег вилетів із турніру.

Кубок України

Другий попередній етап

ФК Кудрівка – Лівий берег – 3:2

Голи: Потімков, 37 (1:0). Литовченко, 60 (1:1). Литовченко, 75 (1:2). Коркішко, 77 (2:2). Сторчоус, 85 (3:2).