11 серпня 2024 19:00

Мудрик не допоміг "Челсі" обіграти "Інтер"

Сьогодні, 11 серпня, відбувся черговий товариський матч лондонського Челсі. У суперниках англійської команди був Інтер. Вінгер синіх Михайло Мудрик взяв участь у грі проти чемпіона Італії.

У неділю, 11 серпня, пройшов товариський поєдинок між лондонським Челсі та Інтером. Вінгер «аристократів» Михайло Мудрик з’явився на полі із перших хвилин.

У першому таймі єдиним забитим м’ячем відзначилися чемпіони Італії. На 27-й хвилині гри Маркус Тюрам зумів вивести Інтер вперед.

Довгий час рахунок не змінювався і на 79-й хвилині Мудрика замінив Стерлінг. Після цієї заміни лондонці зуміли зрівняти рахунок. У кінцівці матчу Угочукву, який вийшов на заміну, вирвав нічию для синіх. Фінальний свисток зафіксував рахунок 1:1.