10 серпня 2024 21:11

Пенальті, п’ять голів і камбек: "Борнмут" із Забарним і "Жирона" без Циганкова влаштували феєричне шоу

Жирона та Борнмут провели товариський матч, який так і не став українським дербі. Англійська команда відігралася і здобула мінімальну перемогу.

У суботу 10 серпня Борнмут зіграв проти Жирони в контрольному поєдинку в рамках передсезонки, в якому зумів здобути перемогу з рахунком 3:2.

Ілля Забарний вийшов у стартовому складі команди Андоні Іраоли і провів на полі усі 90 хвилин, а от Віктор Циганков через проблеми зі здоров'ям не потрапив до заявки каталонського колективу, тож українського дербі не вийшло.

Борнмут швидко відкрив рахунок завдяки голу Джастіна Клюйверта з пенальті, однак після цього Крістіан Стуані в першому і Хоель Рока в другому таймах вивели Жирону вперед.

Проте голи Луїса Сіністерри і Деніела Джеббісона вдруге перегорнули хід поєдинку і принесли перемогу англійському клубу.

Товариський матч.

Борнмут – Жирона – 3:2

Голи: Клюйверт (пенальті – 6'), Сіністерра (72'), Джеббісон (80') – Стуані (35'), Рока (50')