3 серпня 2024 19:58

Довбик дебютував за "Рому" у матчі проти "Олімпіакоса" Яремчука: як закінчилося українське дербі з двома пенальті

Артем Довбик дебютував у складі Роми в товариському матчі проти Олімпіакоса Романа Яремчука. Відомо, чи відзначилися українці результативними діями.

У суботу третього серпня Рома зіграла товариський поєдинок проти Олімпіакоса, який закінчився внічию з рахунком 1:1.

У стартових складах команд не з'явилися ні Артем Довбик, ні Роман Яремчук, що виступають за італійців і греків відповідно.

Однак у другому таймі ситуація змінилася. Довбик одразу після перерви замінив Ніколу Залевського, а от Яремчук так і залишився на лаві для запасних.

Відзначимо, що для Артема це був перший вихід на поле у складі Роми після того, як другого серпня стало офіційно відомо про його трансфер до стану римлян із Жирони.

Щодо самого матчу, то Рома відкрила рахунок завдяки голу Лоренцо Пеллегріні з пенальті, але Олімпіакос швидко зрівняв – пенальті реалізував Родіней.