31 липня 2024 13:32

Довбик пережив ганьбу в потенційно останньому матчі за "Жирону": команда зазнала розгромної поразки

Результати Жирони у літніх спарингах зовсім не додають оптимізму перед початком сезону.

Міжсезоння-2024, товариський матч

Жирона – Тулуза – 0:4

Голи: Ніколайсен, 45+4, Бабіка, 50, Абухляль, 62, Хелаберт, 70

Нереалізований пенальті: Мінсу, 82 (Жирона)

Вилучення: Гассаніга, 42 (Жирона)

Жирона у трьох попередніх спарингах розписала нічиї, а четвертим суперником стала Тулуза – середняк французької Ліги 1.

Артем Довбик несподівано вийшов з перших хвилин, хоча його от-от мають продати Ромі. Зазвичай перед трансферами здоров'ям гравців не ризикують. Циганков ще відновлюється, зате дебютували два новачки каталонців – Франсес та Хіль.

Перший тайм котився до нулів, допоки своє "шоу" не вигадав Гассаніга. Кіпер Жирони вилетів за межі карного майданчика і відверто збив Абухляля – пряма червона. Для заміни воротаря в жертву принесли саме Довбика. Не найприємніше прощання може бути...

Тулуза скористалася чисельною перевагою ще до перерви, а після влаштувала дебютанту ЛЧ побиття – 4:0. Під завісу зустрічі молодий японець Мінсу ще й не реалізував пенальті, підкресливши безпорадність Жирони.