30 липня 2024 23:56

Ліга чемпіонів. Екс-клуб Реброва тріумфує з рахунком 7:1, раннє вилучення поховало словенців

Завершився черговий ігровий день в рамках кваліфікації ЛЧ. Звіт про три матчі читайте на "Футбол 24".

Ліга чемпіонів 2024/25, 2-й раунд кваліфікації, матчі-відповіді

Нью Сейнтс (Уельс) – Ференцварош (Угорщина) – 1:2 (перший матч 0:5)

Голи: Деніелс, 90+1 – Захаріассен, 43, Ромменс, 62 (пен.)

Слован Братислава (Словаччина) – Целє (Словенія) – 5:0 (1:1)

Голи: Толіч, 17, Стрелец, 30, 72, Мак, 60, Барсегян, 75

Вилучення: Вуклішевіч, 16 (Ц)

Клаксвік (Фарерські острови) – Мальме (Швеція) – 3:2 (1:4)

Голи: Бернтссон, 2, Фредеріксберг, 65, 90+5 – Болін, 13, Крістіансен, 59 (пен.)

Карабах (Азербайджан) – Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) – 5:0 (перший матч 2:0)

Голи: Жунінью, 17, 31, 44, Бензія, 66, Леандро Андраде, 72

Петрокуб (Молдова) – АПОЕЛ (Кіпр) – 1:1 (0:1)

Голи: Плетіке, 60 – Маркіньюш, 65

Спарта Прага (Чехія) – Шемрок Роверс (Ірландія) – 4:2 (2:0)

Голи: Олатунджі, 29, Росс, 41, Серенсен, 48, Туці, 71 – А. Грін, 32, 47

Фенербахче (Туреччина) – Лугано (Швейцарія) – 2:1 (4:3)

Голи: Джеко, 59, Шиманскі, 90+3 – Бельхадж, 7

Ференцварош без жодних проблем пройшов у наступний етап. Екс-команда Реброва після домашнього побиття була дещо милосерднішою до Нью Сейнтс і наприкінці навіть дозволила забити гол престижу – загалом вийшло 7:1.

Братиславський Слован також добряче розважився з Целє, але тут слід відзначити раннє вилучення. Словенці розвалились, напускавши аж 5 голів. Слован у третьому раунді зійдеться з АПОЕЛом.

У північному дербі Клаксвік потішив рідних фанатів переможною перестрілкою з Мальме, але навіть близько не зміг компенсувати провал першого матчу.

Петрокуб вдома відігрався проти АПОЕЛа, проте за 5 хвилин розгубив своє щастя. Далі крокують кіпріоти.

Празька Спарта влаштувала свято футболу для власних фанатів, які побачили 6 голів. Шемрок Роверс не став серйозною перешкодою на шляху чехів до третього раунду.

Фенербахче трохи помучився з Лугано. Вже на 7-й хвилині Бельхадж розкішним ударом у дев'ятку зрівняв рахунок за сумою двох матчів. Ще й екс-зірка Шахтаря Фред попросив заміну через травму. Втім, по перерві своє вагоме слово сказав Едін Джеко. 38-річний боснієць клав хет-трик у першій зустрічі, а тепер зрівняв рахунок. У компенсований час Шиманскі приніс Фенеру навіть перемогу і вихід у наступний раунд, де на "канарок" чекає грізний Лілль.