27 липня 2024 20:19

Аргентина обіграла Ірак у матчі конкурентів збірної України на Олімпіаді-2024

Збірна Аргентини перемогла команду Іраку в матчі другого туру групи B футбольного турніру Олімпіади-2024. Зустріч на стадіоні "Парк Олімпік Ліонне" у Ліоні закінчилася з рахунком 3:1.

На 13-й хвилині поєдинку "альбіселесте" вийшли вперед зусиллями Тьяго Альмади. У компенсований до першого тайму час Айман Хуссейн допоміг Іраку відігратися, так що на перерву команди вирушили за паритету в рахунку.

У другому таймі аргентинці забили ще двічі та в підсумку довели справу до перемоги. На 62-й хвилині відзначився Лусіано Гонду, а крапку в грі на 85-й хвилині поставив Есек'єль Фернандес.

Таким чином, Аргентина набрала перші очки на турнірі. У першому турі команда Хав'єра Маскерано зі скандалом програла Марокко (1:2).