27 липня 2024 17:50

ФІФА відхилила скаргу Аргентини щодо результату матча з Марокко на Олімпіаді-2024

ФІФА відхилила скаргу Аргентини щодо результату матча з Марокко на Олімпіаді, повідомив глава Асоціації футболу Аргентини (AFA) Клаудіо Тапіа. В організації вивчають можливості подання апеляції.

Нагадаємо, у 1-му турі групового етапу олімпійського футбольного турніру Олімпіади-2024 Аргентина поступилася Марокко з рахунком 1:2. На 16-й доданій до другого тайму хвилині Аргентина зрівняла рахунок, але суддя Гленн Нюберг відправився дивитися відеоповтор на предмет можливого офсайду. У цей момент на трибунах стадіону "Жоффруа Гішар" у Сент-Етьєні почалися заворушення і арбітр відвів команди з поля, а глядачів попросили покинути стадіон.

Пауза в матчі тривала близько двох годин. Після відновлення гра тривала ще дві хвилини, при цьому гол аргентинців було скасовано.