25 липня 2024 11:47

Ніколас Отаменді - про організацію матчу з Марокко U-23: "Це історичний провал"

Капітан олімпійської збірної Аргентини Ніколас Отаменді поділився емоціями від стартового матчу Олімпіади проти Марокко (1:2).

«Це історичний провал. Нічого подібного не ставалося раніше. Збірна Марокко не хотіла грати, і ми теж (після паузи – прим.).

Ми чекали годину сорок, але нам ніхто не сказав, що відбувається. Це робить вас безпорадними», - сказав Отаменді.

Нагадаємо, матч між Аргентиною U-23 та Марокко U-23 був перерваний на 90+15-й хвилині, оскільки після голу аргентинця Крістіана Медіни вболівальники почали вибігати на поле, кидати в гравців пляшки та звукові шашки.

Суддя забрав команди з поля і пауза продовжувалася майже дві години. Потім після перегляду ВАР гол Аргентини скасували через офсайд, матч продовжився, команди дограли 3 хвилини і гра завершилася перемогою Марокко 2:1.