23 липня 2024 23:01

Блогер: "Піхальонок вже виконує дуже хороші передачі, а він в команді менше місяця. Якість є якість"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі відреагував на другий тайм матчу 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Динамо" - "Партизан":

Стисло після другого тайму (6:2):

⁃ Караваєв по здоровʼю Тимчика на 90 хвилин не може замінити, тому Малиш, бо Ярмоленко потрібен зараз цій команді; а от від Буї по такій грі немає жодної користі, додатковий глибинний плеймейкер використовувати сильні якості Ваната та Кабайки доцільніший; Динамо перебудовується під більш динамічний футбол у вичікуванні

⁃ ще момент, чи моменти, гра вже нагадує УПЛ, аби не розслаблялися та концентрації не втрачали, бо Партизан грає наче колгосп, як і очікувалося

⁃ всьо, буде випуск ТаТоТаке у футболці Кабаєва (4:1)

⁃ розслабилися, і отримали у відповідь, такий же дикий мʼяч, як і пенальті, питання до фулбеків, вінгерів, ЦЗ та Бущана, до всіх (4:2)

⁃ Караваєв і Малиш продовжили участь Ярмоленка в матчі на 68ʼ хвилин, подяка обом; Волошин - те що треба для Піхальонка, додатковий ресивер

⁃ в Кості не лише навіси та передачі, а й удари не туди летять, хороша 5-хвилинка в киян загалом

⁃ Піхальонок вже виконує дуже хороші передачі, а він в команді менше місяця; якість є якість, Динамо пощастило з цим трансфером, нижче певного стабільно високого рівня Олександр вже не впаде, він з тих, хто може грати стоячи, як Ярмоленко

⁃ о, знову збудилися, і от знову гол, треба віагрою годувати перед матчем усіх; респект Волошину, з Попова пляшка (5:2)

⁃ несіть новий Партизан, бо цей зламався, навіщо взагалі такі команди до єврокубків допускати, Динамо починає грати дублем

⁃ роз**б, Піхальонок вже просто обісцяв побитого суперника, але, мабуть, не здивуюся, якщо ця команда згорить 0:2 в Києві Інгульцю Васі «Бісіклєти», бо вона занадто залежна від мотивації та бажання (6:2)