23 липня 2024 21:56

Блогер: "Партизан" - команда під****ів, після стартових фолів це стає очевидним. Тому і поїхали грати з такими ж під******ми до Москви"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі відреагував на перший тайм матчу 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Динамо" - "Партизан":

Стисло після першого матчу (3:1):

⁃ Партизан - команда під****ів, після стартових фолів це стає очевидним, тому і поїхали грати з такими ж під******ми до москви; Салданья своїм фолом це довів

⁃ в Динамо на полі окрім Тимчика усі найсильніші станом на зараз

⁃ серби компактні, але в перші пʼять хвилин нагадують збірну дитячих садків белграда

⁃ коротким пасом на власній половині Динамо не зловживає, і це на даному етапі сезону швидше плюс, ніж мінус; а от на чужій половині короткий розіграш вдається

⁃ поки психологічна перевага в Динамо, Партизан в перші 10 хвилин робить все, щоб уникати гри у футбол

⁃ подавати за літо Костя не навчився…

⁃ ех, Костя нарешті віддав точно, але Буяльський не влучив, як слід

⁃ кондовий пенальті, але пенальті, Караваєв не зміг зіграти просто, затягнув епізод, де потім і помилився (0:1); після голу Партизан знову почав грати у свій підарський футбол, Бражку не вистачає впевненості в пасовій грі…

⁃ Кабаєв - Лев перших 25 хвилин

⁃ і не скажеш, що все прям настільки погано, щоб горіти 0:1, але вже, як є, за помилку покарали, однак Динамо потрібно додавати в інтенсивності, економлять чорти сили

⁃ а от і додали, Костя виконав простий точний пас, Кабайка покотив Шапаренку, той ідеально виконав (1:1), Динамо повертається у гру

⁃ ааааа, сосулєчкі, Бражко ловить мʼяч на ногу, ідеальна траекторія з відскоком від газону (2:1); відзначаємо Ваната, що увімкнувся і змусив захисника квапитися

⁃ Партизан дійсно щось типу міксу Кривбасу з Поліссям, просто треба більше інтенсивності, щойно її дають - Партизан дає в усі отвори; Караваєв спокутував пенальті (3:1)