22 липня 2024 19:24

Динамівець Сирота дебютував за "Маккабі" Хайфа феєричним виходом в півфінал Кубка

У суботу 20 липня Маккабі Хайфа зіграв матч за вихід у півфінал ізраїльського Кубку Тото проти Хапоеля Беер-Шева. Поєдинок закінчився перемогою Маккабі з рахунком 3:0.

У стартовому складі команди з Хайфи вперше вийшов Олександр Сирота. Український центральний захисник провів на полі усі 90 хвилин.

Маккабі відкрив рахунок ще у першому таймі завдяки голу Деана Давіда, а у другій половині гри відзначилися ще й Гаді Кінда і Саба.

У другому таймі Хапоель теж забив свій гол, однак його було скасовано через офсайд.

Кубок Тото. Матч за вихід у півфінал.

Маккабі Хайфа – Хапоель Беер-Шева – 3:0

Голи: Давід (35'), Кінда (61'), Саба (70')

Ще одним відомим учасником півфіналу є Маккабі з Тель-Авіва, однак ці команди можуть зустрітися лише у фіналі.

Сирота перейшов до клубу з Хайфи на правах річної оренди з київського Динамо, з яким має контракт до 30 червня 2025 року.

Портал Transfermarkt оцінює вартість центрального захисника у два мільйони євро.