20 липня 2024 19:38

"Рух" обіграв команду австрійської Бундесліги: львівська команда завершила збори

Жовто-чорні перемогли представника австрійської Бундесліги ФК Хартберг з рахунком 2:0, а голами відзначились Ростислав Лях та Остап Притула.

20 липня черговий спаринг на передсезонних зборах Рух зіграв у Австрії проти місцевого Хартберга, пише пресслужба галицького клубу.

На 24-й хвилині захисник львівської команди Ростислав Лях відкрив рахунок потужним ударом з-за меж штрафного майданчика. Спаринг завершився перемогою Руху з рахунком 2:0.

На початку другого тайму другий м'яч Руху забив хавбек Остап Притула, якому асистував форвард Ярослав Карабін.

Це був дев'ятий і заключний спаринг Руху на літніх зборах – три перемоги, одна нічия і п'ять поразок. Львівська команда перервала серію з п'яти програшів поспіль.